5 Mayıs 2014 Pazartesi

Sparkling night


29 Nisan akşamı Mekanist'in çağrısı ile Le Meridien BOAZ Bar'da nefis bir davete katıldım. Bulutların arasında, manzara eşliğinde after work Sparkling party rüya gibi geçti.Le Meridien İstanbul Etiler’de geçen gecede, dünyadaki tüm Le Meridien otellerinde aynı anda  24 saat Nouvelle Vague grubunun müzikleri çalındı. Tüm oteller 29 Nisan’da 24 saat “Sparkling Aperatif” etkinlikleri yaparak, #lmsparkling ve #lmmusic hashtagleriyle Nouvelle Vague müzik grubunun lansmanını yaptılar.

Le Meridien İstanbul Etiler’in şaşırtıcı bir “mutfak” deneyimi, dayanılmaz bir “manzara”  ziyafeti ve farklı “kültür” özellikleri etrafında buluverdik kendimizi. Minik ve lezzetli özel yapım yemeklerin yanında mangalda yapılmış köfteleri ve ızgara sucukları bir solukta ekmeklerimizin arasına koymakta gecikmedik. Otelin yetenekli şefleri, inanılmaz lezzetleri konuklarına ikram edebilmek için birbirleriyle yarıştılar. Boğazın ayaklarımızın ucunda tüm ihtişamıyla İstanbul’un gece ışıklarına bürünmesiyle birlikte biz de parti atmosferine girdik.

Şeflerin dondurup patlattıkları çikolata topları şovundan sonra yarışma heyecanı başladı. Le Meridien otellerinin Avrupa aperatif kültüründen esinlenerek oluşturduğu özel kokteyli olan “Sparkling” kokteyllerinin tarifini alan bizler gruplar halinde en güzel Sparkling kokteyli kim yapacak yarışmasına katılmanın heyecanını yaşadık. Yukarıdaki resimde bizim grubun hazırladığı Sparkling kokteyl. Ayıptır söylemesi süsünü püsünü ben yaptım :)Tarafsız jüri en lezzetli ve görünümü en iyi olan kokteyli seçti.Malesef bizim grup kazanamadı ve hediye spa keyfine nail olamadı, ama orda bulunup böyle bir heyecanı paylaşmak zaten işin en güzel kısmıydı :)  Havva'nın elması Le Meridien mutfağının kült lezzetlerinden biri. Benim gibi hafif ekşi severler için çok lezizdi.


Shirt: Mango / Skirt: Zara / Shoes: Vince Camuto / Bag: Bershka

Follow me on instagram:Ahuatesel
Twitter:AhuAtesel
My fashionlista finds:Ahu Atesel
Pinterest:Ahuatesel


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder