27 Eylül 2013 Cuma

Kiehl's


Bugünki tanıştırma biraz geç kalmış olsamda nihayet yayında :)
Florya'ya açılan alışveriş merkezi ile bizzat tanıştım bu marka ile. Daha inceleri diğer blogger arkadaşlarımdan duymuştum ama bir fırsat bulamamıştım. Ama ne tanışma oldu desem, şimdi birbirimizden kopamıyoruz. Bu kadar memnun kalacağımı düşünmemiştim. Hayır yanlış anlamayın bu bir reklam post'u değil, beğenimi paylaşıyorum beşbeleşe.

Mağazaya girdiğinizde sizi son derece donanımlı ve güler yüzlü bir danışman karşılıyor. Öyle güzel donanmış bir masa varki ondan uzak duramıyorsunuz zaten :) Ben hemen kuruldum ve başladım bu cennet masadan yararlanmaya. Öncelikle cilt analiziniz yapılıyor.Kağıttan bir aparat var bir tanesi yanağa, diüeri alına dokundurularak sonuca bakılıyor. Bu test üzerinden size yönelik çözümler sunuluyor. Benim alnım biraz yağlı yanaklar kuru çıktı. Yanaklarımı nemlendiren ama alnımıda yağlandırmayan çok etkili bir nemlendirici olan Ultra Facial Cream'i önerdiler. Geceleri ise efsanevi Midnight Recovery Concentrate kullanıyorum. Gerçektende müthiş bir şey. Aynı zamanda birde göz kremi var Midnight Recovery Eye ondanda çok memnun kaldım. 

Gelelim cildimi ne ile temizlediğime. Ultra Facial Clenser avucunuza o kadar az dokuyorsunuki, (yarım fındık tanesi boyutunda) harika temizliyor. Ben köpürerek temizlenmeyi sevenlerdenim. Bu üründe isteklerimi fazlasıyla karşılayanlardan. Diğer bir ürün ise, ki benim bayıla bayıla kullandığım, Epidermal Re Texturizing Micro Dermabrasion . Nedir bu yahuuu derseniz, çok etkili bir peeling. Profosyonel olarak salonda yaptırdığınız peeling'in ev versiyornu. Tabi hafif bir versiyon. Ben uygulama sonrası etkisine bayılıyorum, cildim bebek gibi yumuşacık oluyor.

Unutmadan severek kullandığım, hatta nemlendiriciden daha fazla kullanıyorum demeliyim. Powerful Strength Line Reducing Concentrate yüksek yoğunluklu ve cilt dostu Saf C Vitamini (L-Askorbik Asit) ile formüle edilmiş, cildinize sürünce biraz ısınıyor bu yüzden ama sonuç mükemmel.
 Hi hiiii hi bu üründe tembeller için olan peeling. Gece yatarken sürüyorsunuz, o siz uyurken sabaha kadar çalışıyor. 
 Efsanevi gece bakım ürünü. Paraben içermeyen bileşimi aynı zamanda nefis kokuyor.Kokusu içindeki doğal özler ve yağlardan geliyor.
 Ve yine bir tembel işi ürünü ile karşı karşıyayız Marvelous Mineral Mascara.Bu rimel gece makyajını silmeye üşenenler için tasarlanmış.İçeriği tamamen doğal minerallerden oluşmakta, dolayısı ile gece çıkarmayı unutsanız bile zararı yok.
 Kiehls'in parfümleride var. Bu koku benim favorim. Vanilla Cedarwood Fragrance. Her kokunun duş jeli ve vucut losyonu mevcut. Böylelikle parfümün etkisini güçlendirip gün boyu mis gibi kokuyorsunuz.Ben bazen sadece vücut losyonunu kullandım ve aynı parfüm sürmüş kadar etkili kokuyordum :)

 Kiehl's bebeklerimizide unutmamış. Parabensiz, parf,ms,z doüal bileşenlerden oluşan bir seri oluşturmuşlar.
 Marka yine erkekleride unutmamış. Pek çok ürün geliştirmişler. Cilt bakımından, duş ürünlerine, traş bakım ürünlerinden, dudak ve göz için bile ürünleri mevcut. 

 Bu geri dönüşüm kutusuna boşalan ürünlerinizin kutularını atıyorsunuz ve her bir boş ürün kutusu  karşılığında size verilen karta bir damga baılıyor. 3 damga seyahat boyu şampuan, 5 damga seyehat boyu vücut losyonu, 10 damga dudak nemlendirici kazandırıyor.

Yukarıda gördüğünüz rengaren kutular hediye için düşünülmüş. Özel günlerde sevdiklerinize bu kutular ile süpriz yapabilirsiniz.


Vine:Ahuatesel
Follow me on instagram:Ahu Atesel
Twitter:Ahu Atesel


My fashionlista finds:Ahu Atesel


Pinterest:Ahuatesel


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder