16 Ağustos 2013 Cuma

Günün sitili

Bügünün stili birtanecik arkadasım ve pek çoğunuzun blog dünyasından tanıdığı sevgili Özlem Çelik 'e ait. Koleksiyonumu ilk gören ve deneyen şanslı kişi :P 

 Bir kısmınızın bildiği gibi aslında moda tasarımcısıyım ama bir süredir takı dünyasına da kaptırmıştım kendimi. Sonrasında çantalar eklendi merak alanıma. Bana göre bir tasarımcının sınırı olmamalı. Kendimi ifade etmenin yolları tasarım adına herşey olabilir benim için.


Bu yaz başında küçük vede basic bir koleksiyon çıkardım. Ağırlıklı kimono modellerinin olduğu zamansız bir koleksiyon oldu. Aslında sizlerle Haziran ayında gerşekleşmesi planlanan Bebek Şenliğinde buluşucaktık ama malesef acı Taksim olayları ile şenlikte ertelendi. Ne yapalım geç olsun ama önemli olan barış, birlik ve beraberlik.


Şimdi koleksiyon parçaları Eylül 12-13-14'ünde gerçekleşecek Bebek şenliğinde yer alıcaklar. Sizleride mutlaka bekliyorum, ajandanıza şimdiden kaydedin. Standım denizin karşısında olucak.

Vine:Ahuatesel
Follow me on instagram:Ahu Atesel
Twitter:Ahu Atesel
My fashionlista finds:Ahu Atesel
Pinterest:Ahuatesel

1 yorum:

  1. heyyo ! insallah gelip bol bol alkis yapacagim sana canim benim ! seni seviyorum... Ozlem'cigimizi de ! iyi ki varsiniz..

    YanıtlaSil