8 Mayıs 2013 Çarşamba

LTB


İtiraf etmeliyimki uzun süredir katıldığım en eğlenceli event LTB 'nin yeni koleksiyon tanıtım davetiydi.Bebek Chilai'da yapılan organizasyonda, gerçek çimlerin üzerinde gerçekleşen defile ile koleksiyonu yakından gördük.Açıkçası bir takı tasarımcısı olarak o kolyeleri kıskanmadım değil :) Hepsine bayıldım. After Party ise anlatılmaz yaşanır.Kısaca ertesi gün toparlanmam bir hayli zaman aldı.

Gelelim neler gördüğümüze,

 Eğlenceli, zahmetsiz ve şık yaşam stilinden ilham alan LTB, bu sezon yeni koleksiyonlarında 70’li ve 80’li yılların trendlerini günümüze taşıyor. Romantik ve hayalci “Preppy”, rahatlık ve şıklığı bir arada sunan “Dynamic Cool”, şehirli ve özgür  “Urban”, asi ve cesur “Rebel” ve 70’lerin ruhunu yansıtan “Boho” stili koleksiyonları ile LTB bu yaz her tarza uygun alışveriş tutkunlarına hitap ediyor.

 Defile gerçek çim alan üzerinde gerçekleşti A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına tek bir noktada cevap verebilme misyonu ile yola çıkan LTB, 2013 yaz sezonu itibarıyla da yepyeni bir parfüm serisine de imza atıyor.  Kadın parfümü, erkek parfümü ve unisex body splash olmak üzere 8 farklı koku seçeneğinin sunulduğu parfüm serisi LTB mağazalarında yerini alıyor. Kadın,erkek ve unisex body splash seçeneklerinin olduğu parfümler ise; Blondie, Brunette, Henna, Boho, Golden Illusion, Passion in a Bottle, Cool, Mystic isimlerini taşıyor…


İtalyan tasarımcı Rivi Raffaello

2 yorum:

  1. LTB bu kadar başarılı parçalar yapabilmiş olması beni inanılmaz şaşırttı!

    YanıtlaSil
  2. Çok başarılı şık bir koleksiyon olmuş gerçekten. Koleksiyonun tanıtıldığı ortam çok hoş olmuş yanlız. :)

    YanıtlaSil