19 Ekim 2012 Cuma

Love Without a Cause Morhipo'da

Yavaş yavaş ama emin adımlarla büyüyen bir bebeğim var.Şu günlerde oldukça yoğunum çünkü yeni bir koleksiyon doğuyor.Hem çok keyifli hemde oldukça sancılı bir dönem.En az benim sevdiğim kadar sevilmek istiyor yeni koleksiyon, dolayısıyla bir takım beğenilme kaygısıda taşımıyor değil.Sabahın köründen itibaren başlayan Mumu ile ilgilenme ve diğer yandan yeni bebeklerimi hazırlama temposu gecenin bir yarılarına kadar devam eden ağır bir tempoyla doğmaya çalışıyor. Bu dönemde beni en öok motive eden ve bana enerji veren şeylerden biriside İnstagram ve diğer sosyal mecralardan gelen çeşitli övgü ve teşekkürler.Yeni koleksiyon işte bu harika ve motive edici destekler sayesinde geliyor.Çok yakında sizlerle burdan paylaşıyor olucam ama öncelikle diğer bir muytluluk verici haberi paylaşmak istedim.

Love without a cause artık Boyner'in sahibi olduğu Morhipo üzerinden online satışta. Çok yakında yeni bir anlaşmanın duyurusunuda burdan yapıyor olucam.Takipte kalın, dua ve iyi enerjilerinizi eksik etmeyin üzerimden :)

follow me on instagram:AhuAtesel 

twitter:AhuAtesel
facebook:AhuAtesel
my fashiolista finds:AhuAtesel
Pinterest:AhuAtesel
Etsy:Lovewithoutacause

2 yorum:

  1. bol satışlar insanın kendi emeğinin böyle beğenilmesi çok hoş bir duygu olsa gerek:)

    YanıtlaSil
  2. Guzel , pamuk gibi bir yuregin var.. Hersey yolunda gitsin bol satisli bir Morhipo donemi ve yeni sezon icin muthis ilhamlar diliyorum sana canim !

    YanıtlaSil