9 Temmuz 2012 Pazartesi

Gurunzi ile brunch keyfi

Geçtiğimiz hafta çok keyifli bir mekanda Gurunzi'nin davetlisiydik.Sevgili Buse Gurunzinin Gurularından biri olarak bize ev sahipliği yaptı.Backyard'da gerçekleşen brunchta birde süpriz bir isim vardı.Hasta haliyle Ankaradan kalkıp gelen Kubilay ile en sonunda bir araya gelip tanışmak ve beraber iki gün geçirmek kısmet oldu :) İnşallah Ankara ziyaretçisi olucam sayesinde.


İşte o keyifli günden birkaç kare

 Kahve eşliğinde uzun ve güzel sohbetler yaptık.Hatta günün kahvesini sevgili Billur için içtim :)
 İyiki geldin Kubilay

Buse çok tatlıydı.


AyşegülDuyguKubilay

Gurunzi nedir diye sorarsanız, bakın onlar kendilerini nasıl anlatmışlar;

Takip ettiğiniz bir ünlüyle alışverişe çıkmak, zevkine, fikrine ve bilgisine güvendiğiniz bir tasarımcı, mutfak üstadı ya da stil danışmanı, yani bir Guru ile yeni ürünleri keşfetmek, onların kullandıkları ve memnun oldukları eşyalardan haberdar olmak isterseniz Gurunzi sizi bekliyor. 
Gurunzi, farklı ilgi alanlarında takip ettiğiniztarzını beğendiğiniz, zevkine güvendiğiniz kişilerle sizi buluşturan bir alışveriş platformu. Gurunzi.com’da Stil & Dizayn, Yemek, Kişisel Bakım ve Çocuk kategorilerinde, konusunda uzman Guruların sevdiği, denediği ve sizler için seçtiği  ürünlerle tanışabilir, %50’ye varan indirimli fiyatlarla özel bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.
Gurunzi’de ilgi alanlarınız doğrultusunda, sadece takip etmek istediğiniz Guruları seçerek kendi alışveriş grubunuzu oluşturabilir ve alışveriş keyfinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Gurunzi Guruları sizin için en iyi ürünleri keşfediyor, deniyor ve öneriyor. Gurunzi bu ürünleri kampanya süresince indirimli fiyatlarla size ulaştırıyor. Hem de Guru’nuzun sizin için kaleme aldığı kullanım önerileri ve deneyimleri de ürün tanıtım sayfalarında sizleri bekliyor. Böylece hem takip ettiğiniz Guru tarafından onaylanmış ürünün içeriğinden ve kalitesinden emin oluyor, hem de Gurunzi ayrıcalığı ile fiyat avantajı elde ediyorsunuz.
Ürününüzü hemen almanız da şart değil. Kampanya bitiminden sonra ürününüz sizi Guru’nuzun koleksiyonunda orijinal fiyatı ile bir süre daha bekliyor. Size sadece karar vermek kalıyor!


 Pekyakında Gurunzi ile birlikte size bir süprizimiz olucak.İzlemede kalın.follow me on instagram:AhuAtesel 

twitter:AhuAtesel
facebook:AhuAtesel
my fashiolista finds:AhuAtesel


Pinterest:AhuAtesel

1 yorum:

  1. cok guzel bır gu olmus bellı sofra bıle yeterı kadar anlatıyo bunu

    YanıtlaSil