30 Haziran 2012 Cumartesi

Love without a cause satış noktaları

Love without a cause bileklikler artık Bursada.Salı gününden itibaren, birbirinden değerli ve yaratıcı tasarımcıların ürünlerinin satıldığı Güzel Bir Gün Butik'te bilekliklerim alıcıya ulaşmaya başladı.Benim için çok heyecan verici ve gururlu bu ve bunun gibi gelişmeleri sizlerle paylaşmak istedim.

Kükürtlü Cad. Park Sok. Park Apt. No:15 Kükürtlü BURSA
Tel:0224 235 19 82

Pek yakında sizinde blog dünyasından severek takip ettiğiniz sevgili arkadasim Özlem'in Nişantaşındaki Chick With Guns isimli mağazasında satışta olucak.İstanbuldaki ilk satış noktası Chick With Guns'dan ürünlerime ulaşabileceksiniz.

 Özlemin üzerindeki herşeye mağazasından ulaşabilirsiniz.Kaçırılmıycak harika parçalar var.

Adres: Teşvikiye Mah. Hacı Emin Efendi Sok. No:28 Nişantaşı
Telefon: 0 212 230 69 78Bildiğiniz gibi Gurunzi'de Ayşe Kucuroğlu önerisi ile birkaç haftadır bilekliklerim satıştaydı.Yaklaşık bir 6 ay daha ürünlerime Gurunzi'den ulaşmaya devam ediceksiniz.

Bir diğer satış noktası yine online satış yapan Lidyana.Önümüzdeki hafta ürünlerim alıcısıyla buluşucak.

Henüz taze ama diğer heyecan verici diğer bir satış noktasıda ise Gimora .Benim için ayrıca heyecan verici çünkü alt yapı çalışmalarının sonuna gelmek üzere oldukları bir projeleri var. Gimora pek yakında uluslar arası satış yapmaya başlıyor.Bu açıdan heyecanım yersiz değil tahmin edersinizki. Size yeni gelişmeleri sıcağı sıcağına vermeye devam edicam.Takipte kalın.

follow me on instagram:AhuAtesel 

twitter:AhuAtesel
facebook:AhuAtesel
my fashiolista finds:AhuAtesel


Pinterest:AhuAtesel
3 yorum:

  1. Canim Ahu'cum basarilarin daim olsun :) Bileklikler harika otesi, kolumdan bir gun bile eksik olmadi aldigim gunden beri. Senin guzel enerjin onlara da yansimis bence :) Optum kocaman!

    YanıtlaSil
  2. Hemen yarın gidip alıcam,harika görünüyorlar ellerine sağlık...

    YanıtlaSil
  3. Mağazama neşe ve ışık kattılar:) Bence herkese ışık ışık katsınlar.

    YanıtlaSil