19 Haziran 2012 Salı

Bileklikler gurunzi.com da

Evet artık çalışmalarım meyvesini vermeye başladı.Çok yorucu ama bir o kadar keyifli bir süreçteyim.Yeni markamı ve bileziklerimi bir süredir İnstagramda keyifle ve heyecanla duyuruyordum.Sonrasında Bebek Şenliğinde ilk defa sizlerle buluştuk.İnanılmaz bir deneyim oldu benim için.Her yaptığım ürünü büyük bir aşk ve keyifle meydana getirirken bu kadar çok sevileceğini tahmin etmemiştim.Artık güzel haberleri süzlerlede paylaşma zamanı geldi :)

Bu günden itibaren ürünlerime 6 ay boyunca Ayşe Kucuroğlunun önerisi ile gurunzi.com dan ulaşıp satın alabileceksiniz.Benim hayranı olduğum ve bu marka daha aklımda bile yokken tanışıp enerjisine ve kişiliğine aşık olup, gıpta ettiğim Ayşe ile bir gün böyle bir platformda bir araya gelip, çalışacağım aklımın ucundan bile geçmezdi.Zevkine ve tarzına hayran kaldığım ve güven birinin, ürünlerimi beğenmesi benim için ayrıca bir gurur kaynağı.Umarım sizde çok sever ve beğenirsiniz onları.
Love without a cause by Ahu Atesel

Pek yakında dah fazla oktadan ürünlerime ulaşıcaksınız. Gelişmeler için takipte kalın.follow me on instagram:
AhuAtesel 

tadaa:AhuAtesel

twitter:AhuAtesel
facebook:AhuAtesel
my fashiolista finds:AhuAtesel
Pinterest:AhuAtesel2 yorum:

  1. Caniimm hadi hayirlisi. Tekrar soyluyorum ama adimlarin cok guzel gidiyor, emekleyerek baslayip, yurumeye gecisin.. insallah seni zipir zipir kosarken gorecegimiz gunler cok yakinmis gibi geliyor bana ;) Yolun acik, musterin bol olsun insallah :*

    YanıtlaSil