7 Mayıs 2012 Pazartesi

Herbalife

Geçtiğimiz hafta Herbalife International Dış Beslenme ve Küresel Ürün Pazarlama Yönetmeni Jackie Carter ile birlikte keyifli bir sohbet eşliğinde, markanın kozmetik ürünlerni tanıma ve deneme imkanı buldum.Evet yanlış okumadınız.Herbalife markasını bizler ilk önce besin destek ve zayıflama ürünleri olarak biliyorduk.Ama artık cilt bakım ürünlerinede ulaşabilirsiniz.Öncelikle temiz bir cildin öenmine değinen Jacquie Carter, özellikle tonik kullanımına özen gösterilmesini vurguladı. Tonik’in pek önemsenmediğini, fakat ciltte biriken ve gözeneklerin içinde siyah siyah kendini gösteren toz, kir, ölü cilt hücrelerinin tonik ile gittiğini söyledi.
 İkram edilen domatez çorbası markanın hazır besinlerinden biri
 Ben özellikle Radiant C Daily serisine bayıldım.Yüztemizleme jelini son bir haftadır kullanmaktayım ve gerçekten çok memnun kaldım.Yüzüm yıkadıktan sonra kesinlikle hiçbir kuruluk yada gerginlik hissetmiyorum.Merak edenlere karma cildim olduğunu belirtiyim.

Hercilt tipi ve yaş aralığı düşünülerek çeşitli cilt bakım ürünleri geliştirmişler.
Herbalife ürünleri sadece distribütörler tarafından satılıyor.Ürünleri daha detaylı incelemek için  buraya tıklayarak Herbalife Türkiye sayfasına göz atmanızı tavsiye ederim.

 Eat & Drink and Shoot Studio’da gerçekleşen etkinlikte, İnci hanımın lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıklarının da keyfini çıkardık.


5 yorum:

 1. Herbal Life ürünlerini cilt bakımı için gittiğim merkez uyguluyordu ilk orada tanıştım. Gerçekten iyi bir marka.

  YanıtlaSil
 2. canım güzel yorumların için çok teşekkürler ve annlere günün kutlu olsunn=)

  YanıtlaSil
 3. urunleri bilmem ama ikramliklar muhtesem gorunuo:)))))

  www.ozlemce-lik.com

  YanıtlaSil
 4. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil