14 Ağustos 2011 Pazar

Holiday

Bir süredir Bozcaada'da tatildeyim.Sanirim bayramida burada gecirip İstanbul'a dönücam. Burada ailemin binbir emekle yaptiği keyifli bir bağ evi var. Benim için cennetten bir köşe gibi.Ben yazları burada büyüdüm diyebilirim.Umarım Mumu'da burada büyür. Zaten şimdiden çok sevdi adayi. Bahçeye onun için 2 ayri havuz kurduk. Biri büyük, diğeri tam onun boyutlarına göre. Denize gitmeye üşenirsem ve sabahları havuzda atıyor kurtlarını. Hamak keyfi yapiyor, dalindan meyve koparıp kemiriyor, süs havuzunun baliklariyla oynaşıyor, kedileri her fırsatta yakalamaya calışıyor ( şimdilik yürüyemediği için yakınımızdan geçene hamle yaparak) bahçede çimlerin üzerinde, şemsiye gölgesinde siesta yapiyor.Bende tabi mümkün olduğunca keyif yapabiliyorum. Bol bol okuyup, dikiş dikiyorum ( yakinda diktiklerimle post'lar hazırlıycam) Mumu ile gezintiler yapıp beraber denizin keyfini çıkartıyorum. Burda hayat güzel ne yalan söyliyim. Ne kadar geç İstanbul'a dönersek o kadar kardır :DI've been a vacation in Bozcaada for a while. I think, I decide to
return to Istanbul after the Ramadan Holiday. There is a pleasant house in nature which made a very big effort from my parents. This place some kind of heaven to me. I spent my summertimes from my childhood. I should say I grow up here. I hope MuMu likes this place as me. Happily tell you, he already liked here very much. We make two swimming pool for him. One of them big and one of them small. Small one is compatible with his size. Eventually he is a small little baby and only pool activity is hitting to top of water with tiny fluffy hands. OK, I'm going to tell you about the daily activities of MuMu's. - Playing in the little pool in mornings. - Sleeping in the hammock. - Eating fruits from its branch. - Playing with fishes where at ornamental pool. - Trying to catch and if he's can crush the miserable house's cats. - Making a siesta on the grass, under the umbrella. In the meantime, I rest and enjoy as far as possible. But I don't like sit empty. Reading some books, sewing experimental costumes (don't worry I post them to the blog) is my enjoyable activities. The life is wonderful here. I thinking coming back to how much profit returning late to go to the Istanbul.


Fotoğraflar Iphone4 ile çekildi.
Photos taken by Iphone4

- Posted using BlogPress from my iPhone

2 yorum:

  1. Ayy annenesiyle de oynarmıs:) burdan da orda hayat cok güzel gorunuyor cnm bence de donme, kocana haber ver ozleyince gelsin ziyerete , yaz bitene kadar donmeyin:P (tolga beni oldurcek)

    YanıtlaSil
  2. @ aysuncum hakikaten burda cok rahat ettik. Hic bitmese keske yaz :) tolga bu haftasonu geliyor.cok ozlemis :) bana kalsa eylulude burada geciririm ama bakalim artik. Hele bir o gunler gelsinde :)
    Seni ve Kayrami cok opuyorum.

    YanıtlaSil