17 Haziran 2011 Cuma

Aslı'nın Dolabı


Aslı'nın Dolabı stok fazlası ürün bağışlayacak sosyal sorumluluk sahibi markalar, tasarımcılar arıyor.Lütfen ona yardımcı olalım ve destekleyelim.

Bir kaç hafta önce sevgili Aslı ile tanışma şerefine nail oldum.Blogunu görür görmez onu tanımadan çok sevmiştim.Projesi o kadar harika ki, alıp dolabımın hepsini hibe edesim geldi.Hemen kendisiyle irtibat kurdum ve nasıl bir araya gelip projesine ne gibi bir katkıda bulunabileceğimi sordum.Mumu ve benim geçirdiğimiz hastalıklardan dolayı rötarlıda olsa buluştuk kendisiyle.Sevgili aslı koskocaman sevgi dolu bir yüreğe sahip, çok mütevazı ve ( abartmıyorum) çok güzeldi :)

Aslı'nın Dolabı", önceliği hayvan barınakları olmak üzere, hayır kurumlarına bağışı teşvik etmeyi amaçlayan, tüketim çılgınlığına tepkili, bağımsız ve kar amacı gütmeyen bir sosyal sorumluluk projesidir. Aslı'nın Dolabı sivil toplum örgütlerini destekleyen ve bağış yapmanın gönüllüler tarafından ödüllendirildiği bir platform olmayı amaçlamaktadır. Hiçbir barınak yada hayır kurumuna bağlı değildir.

Giyilmemiş/az giyilmiş çok şık kıyafetler barınak yada diğer hayır kurumlarına yapacağınız küçük bağışlar karşılığında sizin olabilir. Kurum hesabına doğrudan yapacağınız ödemenin dekontunu Aslıya ilettiğiniz anda istediğiniz ürünü size kargoluyor.

Elbiseler, etekler, bluzler, ayakkabılar.. "Dolapta Neler Var" bölümüne bakmayı unutmayın.

Kendisine bu muhteşem fikri ve kocaman yüreği için buradan teşekkür ediyorum.Lütfen sizlerde desteklerinizi esirgemeyin.Bir tık tık yeter.


6 yorum:

 1. çok teşekkürler bu güzel paylaşımın için

  YanıtlaSil
 2. canım gercekten harika bir proje, her yıl dalaptan birsuru sey atıyoruz veriyoruz, hayırlı birsey için kullanılması cok güzel bir fikir. paylaştığın için sağol...

  YanıtlaSil
 3. Yarin bakarim canim. Ne guzel bir 'cause' (Turkce'sini hatirlayamadim o kelimenin).
  Sevgilerle,
  Defne.
  http://fashiondivamommy.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. @ Aysun Karaalioğlu Canım aynı fikirdeyim.Kıyafetlerimi her seferinde ihtiyacı olanlara hediye ettim ama birazda sevimli dostlarımıza destek olalım değilmi :)

  YanıtlaSil
 5. @ Fashion Confessions of a Mommy bencede çok güzel bir girişim , Aslı sağolsun.Umarım hakettiği ilgiyi görür.

  Sevgiler Defnecim.

  YanıtlaSil